Ekibimiz

FNF Turkey Team

Dr. Hans-Georg Fleck

Daimi Temsilci

1953 Almanya, Trier’de doğdu.Eğitim hayatı boyunca Bonn, Würzburg ve Köln Üniversitelerinde, Ortaçağ, Modern ve Doğu Avrupa Tarihi, Siyaset Bilimi ve İskandinav Dilleri çalıştı. Köln Üniversitesinde, tezini Alman sendika tarihi üzerine yazdığı bir doktora derecesine sahiptir. 1991’den beri, Friedrich Naumann Vakfı Polonya’da, daha sonrasında ise Batı Balkan (ağırlıklı olarak Hırvatistan ve Bosna Hersek) ve İsrail/Filistin merkezlerinde Proje Direktörü olarak görev yapmıştır.

Evli ve üç (yetişkin) çocuk babasıdır.Temmuz 2012’den beri, vakfın Türkiye- İstanbul ofisinin başındadır.

Gülçin Sinav

Proje Yöneticisi

1986 Aydın doğumlu olan Gülçin Sinav, İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği mezunudur. Yüksek lisans derecesini İstanbul Bilgi Üniversitesi ve European Institute ortaklığında, Avrupa Çalışmaları alanında almıştır. Daha önce İspanyol Büyük Elçiliği Ekonomi ve Ticaret Ofisi, ARI Hareketi ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nde çeşitli deneyimleri vardır. Mart 2013'ten beri FNF ofisinde çalışmaktadır.

Aret Demirci

Proje Yöneticisi

1981 İstanbul doğumlu olan Aret Demirci, Köln Üniversitesinde ve Buenos Aires Katolik Üniversitesinde Güney Amerika ağırlıklı Siyasal Bilgiler bölümünü okudu. Erasmus öğrencisi olarak öğrenimin bir bölümünü Salamanca/İspanya'da sürdürdü. Ağırlığını AB-Güney Amerika ilişkilerine verdi ve Araştırma Tezinde MERCOSUR'un AB algısı üzerinde yazdı.  

Sırma Duman

Finans Yöneticisi

1986 yılında Istanbul'da doğdu.TED İstanbul Koleji ve St.Georg Avusturya Lisesi'nden sonra Viyana Ekonomi Üniversite'sinde İktisat bölümünü bitirdi. Yonsei Üniversitesi, Seoul'da lisans değişim programına katıldı. Bilgi Üniversitesi'nde Uluslararası Politik Ekonomi Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir. Türkiye'de yerli ve uluslararası kuruluşlarda, lojistik, ithalat & ihracat ve finans alanlarında; operasyon ve idari fonksiyonlarda çeşitli görevler aldı. Değişim yönetimine ve sürekli gelişime oldukça fazla değer vermektedir.

Elif Güney

Proje Asistanı & Program Görevlisi

Elif Güney, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Bir yıl boyunca, Türkiye Uluslararası İlişkiler Çalışmaları (TUİÇ) derneğinin Boğaziçi Üniversitesi temsilciliğini yaptı. Ayrıca, TUİÇ bünyesinde Latin Amerika Çalışmaları Merkezi'nin (LAÇAM) kurulmasına katkıda bulundu. İkinci ve üçüncü sınıf öğrencisi olduğu dönemde Türkiye'nin ilk Jean Monnet Mükemmellik Merkezi olan Avrupa Çalışmaları Merkezi’ne bağlı Boğaziçi Üniversitesi Avrupa Çalışmaları Merkezi Öğrenci Forumu'nda üye ve direktor olarak görev aldı. Lisansının son yılında Erasmus + programının bir parçası olarak, Universitad Complutense de Madrid, İspanya’da bir dönem geçirdi. Friedrich Naumann ekibine katılmadan önce Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki gençlerin sorunlarını çözmek kurulan ve bir gençlik STK'sı olan Co-Opinion’nın kurucu ekibinde yer aldı. İstanbul Politika Merkezi, Boğaziçi Üniversitesi ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı da dahil olmak üzere farklı kurumlarda stajyer olarak çalıştı. İngilizce ve İspanyolca bilmekte, Arapça öğrenmektedir.