Ekibimiz | fnst.org

Ekibimiz

ABC

Dr. Ronald Meinardus

Daimi Temsilci

Gülçin Sinav

Proje Koordinatörü

1986 Aydın doğumlu olan Gülçin Sinav, İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği mezunudur. Yüksek lisans derecesini İstanbul Bilgi Üniversitesi ve European Institute ortaklığında, Avrupa Çalışmaları alanında almıştır. Daha önce İspanyol Büyük Elçiliği Ekonomi ve Ticaret Ofisi, ARI Hareketi ve İstanbul Aydın Üniversitesi'nde çeşitli deneyimleri vardır. Mart 2013'ten beri FNF ofisinde çalışmaktadır.

Elif Güney

Proje Koordinatörü

Elif Güney, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Bir yıl boyunca, Türkiye Uluslararası İlişkiler Çalışmaları (TUİÇ) derneğinin Boğaziçi Üniversitesi temsilciliğini yaptı. Ayrıca, TUİÇ bünyesinde Latin Amerika Çalışmaları Merkezi'nin (LAÇAM) kurulmasına katkıda bulundu. İkinci ve üçüncü sınıf öğrencisi olduğu dönemde, Türkiye'nin ilk Jean Monnet Mükemmellik Merkezi olan Avrupa Çalışmaları Merkezi’ne bağlı Boğaziçi Üniversitesi Avrupa Çalışmaları Merkezi Öğrenci Forumu'nda üye ve direktor olarak görev aldı. Lisansının son yılında Erasmus + programının bir parçası olarak, Universitad Complutense de Madrid, İspanya’da bir dönem geçirdi. Friedrich Naumann ekibine katılmadan önce Ortadoğu ve Kuzey Afrika'daki gençlerin sorunlarını çözmek kurulan ve bir gençlik STK'sı olan Co-Opinion’nın kurucu ekibinde yer aldı. İstanbul Politikalar Merkezi, ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı da dahil olmak üzere farklı kurumlarda stajyer olarak çalıştı. Şu an Friedrich Naumann Vakfı'nda Program Görevlisi olarak çalışmakta ve enerji ve sürdürülebilir kalkınma üzerine yüksek lisans eğitimi almaktadır. İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Esra Evyurt

Finans Sorumlusu

Esra Evyurt Mersin Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunudur. Üniversite eğitimi aldığı sırada bir semester Erasmus+ öğrencisi olarak Würzburg/Almanya’da eğitim almıştır. Mezuniyeti sonrasında Würzburg Julius Maximilians Üniversitesi’nde almış olduğu bir yıllık profesyonel Almanca eğitimi sonrasında Robert Bosch Vakfı ve Deutsche Gesellschaft für Politische E.V tarafından yürütülen bir yıllık politika, iyi yönetişim ve uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra ayrıca Akdeniz Üniversitesi’nde Pedagoji Eğitimini de tamamladı. Friedrich Naumann Vakfı’na katılmadan önce Ankara’da FX Grup Şirketleri bünyesinde Proje Müdürü ve Ofis Yöneticisi olarak görev aldı. Sonrasında çalıştığı şirketin bünyesine katılan Alman Artixium Led Teknolojileri şirketinde yönetici olarak çalıştı. 2019 yılından bu yana kendisi Friedrich Naumann Vakfı ekibinin bir parçası.
Almanca ve ingilizce dillerine hakimdir.